PŘIPRAVENÉ PROSTŘEDÍ – ZMĚNY

26.1.2012 Autor: Mili  Kategorie: Ella, Připravené prostředí Štítky:,  2x komentováno
S Ellou jsme předělaly částečně její místnost – abychom zjistily, že … !

 

Mám dojem, že teď kolem třetího roku to není krok po kroku, ale Ella minimálně sprintuje a má k tomu ještě sedmimílové boty. Neboli – nějak se nestíhám přizpůsobovat jejímu tempu.

 

 

Když jsme s Monte začínaly, bylo to o tom, že to zkusíme a uvidíme, jak je to aplikovatelné u nás. Čím více rostla, tím více „vychytávek“ jsem začala používat a postupně měnila prostředí, aby mohla být samostatná a bylo to pro ni přehledné.

 

 

Do těch 2,5 jsem stíhala docela dobře – stalo se to spíše životním stylem a vyhovuje nám to. Škoda, že jsem to netušila dříve, nemusela bych teď tak sprintovat já – v tom dobrém samozřejmě.

 

 

No a tak jsme využily prázdniny, kdy jsme byly více spolu doma, vše roztřídily, koupily novou skříňku ( i když manžel se ptal, kam že jí jako chceme ještě narvat ) a vše přeskládaly. A to jen proto, abychom zjistily, že začínám mít „mánii“ a i přesto se nevejdeme! Tedy, vešly bychom se – ale ne, pokud jsem chtěla vše roztřídit do lepších a oddělených celků.

 

 

Takže momentální stav je takovýto. Přeskládaly jsme, abychom zhodnotily, že potřebujeme více úložného prostoru. Hlavně před zimou, kdy budeme jistě tvořit více doma. ;-) Manžel tedy můj požadavek na skříňky komentoval tak, že je fakt zvědavý jak to vymyslím, ale už se na ně těším.

 

 

Hlavně teď, kdy máme několik projektů. A tak doufám, že to brzy přeskupíme a snad už na chvíli to tak zase necháme. Snad co nejdříve popíši naše kousky z kosmické výchovy – jsou naše samovýroba. Přejeme všem krásný zbytek prázdnin!

2 příspěvků k PŘIPRAVENÉ PROSTŘEDÍ – ZMĚNY

 1. Lucie dne 28.2.2012 v čase 19.02

  ahoj, můžu se zeptat kde kupujete skříňky, mají šikovný rozměr. díky, lucie.

  • Mili dne 29.2.2012 v čase 14.52

   Ahoj Lucko,

   je to Ikea série Trofast.

   http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80153800/

   Výhodu vidím v tom, že je to nízké ( dají se koupit různé sestavy ), dají se tam vkládat krabice i částečné nastavení polic. Cenově dostupné – máme je 3 roky a jsou v perfektním stavu.

   Mili

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*