Seminář Rosteme společně s Montessori doma!

23.9.2015 Autor: Mili  Kategorie: Nezařazené  S radostí a nadšením vás zveme společně s Růst společně ( www.rustspolecne.cz )na seminář pro rodiče, učitele a prostě všechny, koho téma zajímá! :-)

Dvoudenní seminář nás provede kouzelným obdobím dětí ve věku od narození do šesti let. V tomto období dítko absorbuje vše ze svého okolí a utváří samo sebe. Je to doba, kdy je na nás, jejich rodičích, či učitelích, abychom pro ně připravili takové prostředí, ze kterého si vezmou jen to nejlepší.

Na tomto semináři se budeme snažit, aby všichni účastníci pochopili základní koncepty Montessori pedagogiky a získali inspiraci pro to, jak je využít v každodenním životě s dětmi. Přestože je seminář zaměřený na věkovou kategorii 0-6 let, lektorka bude vždy upozorňovat na rozdíly mezi dětmi ve věku 0-3 a 3-6 let.

Řekneme si, jak připravit prostředí tak, aby naplňovalo potřeby dětí v tomto věku a napomohlo jejich celistvému rozvoji. Ukážeme si některé Montessori pomůcky a práci s nimi. Mluvit budeme také o komunikaci s dětmi a o tom jak řešit běžné problémy, jak podpořit dětskou zodpovědnost a nezávislost.

Tento víkend je úvodní ze série podrobnějších a kvalitně připravených seminářů, které plánujeme realizovat během tohoto školního roku.

Seminář povede zkušená lektorka Mili Pažická a konat se bude v mezinárodní Montessori škole (www.Montessori.cz) na Roztylech.

Cena za oba dva dny je 2500Kč na osobu.

Termín kurzu: 17.-18. října 2015.

Přihlašovat se můžete zde.

 

Také vám jako bonus nábízíme, že si můžete objednat pomůcky v e-shopu Montessori hračky ( www.montessorihracky.cz ) a ty vám následně budou dovezeny přímo na seminář k odběru, pokud by jste chtěly ušetřit za poštovné.

Moc se na všechny účastníky těšíme.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*